joshi napisał(a):

Ręce opadają, napisz Arapaho co było wg Ciebie w środę?
p.s. za to jak zachowywał się kwach na uroczystościach w Katyniu nie mam do niego za grosz szacunku i nie wyobrażam sobie, żeby kiedyś i dla niego miałobyć przyszykowane miejsce na Wawelu....a przecież był PREZYDENTEM dwa razy wybranym na swój urząd..
|
Ja też nie mam szacunku do Kwaśniewskiego za Katyń ale ...nie kazdy król Polski był wspaniały.
Jak Ci chodzi ze środą o wizytę premiera- to juz odpowiedziałem