|
Wałęsa z Jarosławem Kaczyńskim stali obok siebie podczas Mszy za poległe ofiary to nawet ręki sobie nie podali jak było przekażcie sobie znak pokoju.... ehhhh.A gdzie nałka Jana Pawła Drugiego który potrafił przebaczyc nawet temu co do niego strzelał.
|