Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5177
Stary 13.04.2010, 16:14
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Oni czcili tych bohaterów raz w roku (zresztą dopiero od paru lat - gdzie byli wczesniej?), Kaczyński każdego dnia i o tym pisze.On walczył o odebranie emerytur SB-kom,prokuratorom polsko-sowieckim, uczczenie AK-owców,przyznanie im środków do życia, rehabilitacje generałów (czemu np.Pawlak bedąc 2 krotnie premierem nie zrehabilitował gen.Fieldorfa- Nila?),budowę muzeum Powstanie Warszawskiego itd.
To wie kazdy a wiekszość wykorzystuje przeciwko Niemu.Czemu ? Inna odpowiedz niż z głupoty nie jest mi znana.
Polska to pojebany kraj . Taki prokurator Widaj . Wnioskował o 107 wyroków śmierci na akowców a do tej pory szarpie 8 i pół tysiąca emerytury miesięcznie... Albo brat Michnika morderca sądowy ... To jest dopiero ****a skandal...
Ostatnio edytowane przez Bronex : 13.04.2010 o godz. 16:17.