Wyświetl pojedynczy post
matssman
Junior Member
 
Od: 02.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5176
Stary 13.04.2010, 16:13
Jako urodzony Krakowianin (a nie tak jak wielu "nowokrakusow" przyjezdnych i uwazajacych sie za wielkich Krakowian) bylbym niezmiernie zaszczycony gdyby Śp. Para Prezydencka została pochowana na Wawelu. To miejsce gdzie chowa się osoby najbardziej zasłużone dla kraju. A taką osobą był z pewnością Lech Kaczyński i jego małżonka.

KRAKÓW NA CIEBIE CZEKA PANIE PREZYDENCIE!