Jako urodzony Krakowianin (a nie tak jak wielu "nowokrakusow" przyjezdnych i uwazajacych sie za wielkich Krakowian) bylbym niezmiernie zaszczycony gdyby Śp. Para Prezydencka została pochowana na Wawelu. To miejsce gdzie chowa się osoby najbardziej zasłużone dla kraju. A taką osobą był z pewnością Lech Kaczyński i jego małżonka.
KRAKÓW NA CIEBIE CZEKA PANIE PREZYDENCIE!
