Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
maro olTSkul
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: VI / V
Offline
#
6833
13.04.2010, 16:11
spróbuję , rocco
chelsea
debrecen
i remis AZ- twente
derby lizbony - tu się mocno zastanawiam - może ktos sie wypowie....
TYLKO WISŁA TS
maro olTSkul
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maro olTSkul
Znajdź inne posty napisane przez maro olTSkul