Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15515
Stary 13.04.2010, 16:07
nie moge sciagac z rapidshara, po kliknieciu freeuser nie odlicza sie czas do sciagania, nie ma tez informacji o przeciazeniu, wyczyscilem cistateczka histore itd

jak to naprawic?
Odpowiedz cytując