Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5170
Stary 13.04.2010, 16:05
joshi napisał(a):Wyświetl post
Ręce opadają, napisz Arapaho co było wg Ciebie w środę?

p.s. za to jak zachowywał się kwach na uroczystościach w Katyniu nie mam do niego za grosz szacunku i nie wyobrażam sobie, żeby kiedyś i dla niego miałobyć przyszykowane miejsce na Wawelu....a przecież był PREZYDENTEM dwa razy wybranym na swój urząd..

Dodam jeszcze że Jaruzel też był "oficjalnie" wybrany ... idąc tym tokiem myślenia
Arapaho, nie przesadzajmy.


Lech K. był bardzo dobrym prezydentem i powinien spocząć w Alei Zasłużonych.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE