Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5160
Stary 13.04.2010, 15:55
Czyli niby kto miałby być chowany na Wawelu za naszych czasów? Prezydent- nie - bo prezydenci nie maja wielkich uprawnień -więc niewiele robią, Premierzy - nie - bo są generalnie partyjni i nie wybierani w wyborach powszechnych, Generałowie- nie- bo nie ma wojen to sie nie maja gdzie wykazywac m[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Mario/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG]ęstwem czy patriotyzmem.

Ludzie . Prezydent Polski to Prezydent Polski- wybrała go wiekszość narodu.Do tego jeszcze tragicznie zginął jadąc uczcić zapomnianych przez Kwaśniewskich ( ten to wogóle zapił na ich grobach),Tusków,Pawlaków,Buzków,Millerów - Polskich bohaterów - itd.
Miejsce Prezydenta jest na Wawelu.I tak samo bym powiedzial jeśli byłby to Tusk mimo ze on dla pamięci naszych ojców nie robi nic- a dla wielu - na szczęście to bardzo ważne.
Koniec i kropka
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej