Wyświetl pojedynczy post
kowal
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5159
Stary 13.04.2010, 15:52
Odnoszę wrażenie, ze jedynym argumentem za pochówkiem na Wawelu jest to, że L.Kaczyński zginął w katastrofie.

To jest jakaś kpina i skandal. HIPOKRYZJA. Przez 5 lat wszyscy po Prezydencie mówiąc kolokwialnie "jechali', a zaraz go będą kanonizować.

Z całym szacunkiem dla Pary Prezydenckiej, Wawel to miejsce gdzie spoczywają najwięksi, a za 100 lat ludzie kojarzyć będą L. Kaczyńskiego tylko z tej katastrofy.

a w ogóle największym skandalem to jest ta gra polityczna w momencie żałoby i cała ta szopka.

Jestem zdecydowanie przeciwny.
"Ten kto pokonał innych, jest silny.
Ten kto pokonał samego siebie, jest niezwyciężony"