DevilMayCry napisał(a):

|
Co innego krytykowanie Kaczyńskiego ,a co innego krytyka pomysłu jego pochówku na Wawelu...
|
Otóż to.
Niestety niektórzy nie potrafią pojąć tego stwierdzenia, z miejsca szeregując krytykantów opcji "Wawel" jako "wykształciuchów", "czytelników Wybirczej" itp.
Dla mnie to wyraz wyprania mózgu. 180 stopni odwrotnego niż w przypadku rzeczonych PeOwców, ale równie żałosnegi i szkodliwego. Siebie warci...