Wyświetl pojedynczy post
DevilMayCry
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Nowy Kleparz na zawsze !!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5156
Stary 13.04.2010, 15:43
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze jedno. Olbrzymi wysyp tych negatywnych komentarzy odnosnie Wawelu tylko pokazuje jak wiele sob w Polsce nadal nie potrafi zrozumiec powagi tej chwili i najwyrazniej od soboty czekalo na bylejaka okazje az znowu bedzie moglo sobie na Kaczynskiego wjechac. Wjechaliscie, a teraz wyjezdzice na wstecznym bo jak sie okazalo zanim przyszlo pelne info skomentowalo je tysiace osob, a tymczasem to pomysl Dziwisza lub Majchorwskiego.
Co innego krytykowanie Kaczyńskiego ,a co innego krytyka pomysłu jego pochówku na Wawelu...
Szkoda tylko,że na Powiązkach tak mało zacne towarzystwo zostało pochowane.Leżeć koło nich to hańba...
Ostatnio edytowane przez DevilMayCry : 13.04.2010 o godz. 15:53.
"... sposób na życie miał chłopak bardzo prosty, regularnie palił za sobą wszystkie mosty, łączące jego życie z naszym światem, więc nie próbujcie twierdzić, że był wariatem... Bo był ....a normalny!!!..."