orzeu napisał(a):

|
Jeszcze jedno. Olbrzymi wysyp tych negatywnych komentarzy odnosnie Wawelu tylko pokazuje jak wiele sob w Polsce nadal nie potrafi zrozumiec powagi tej chwili i najwyrazniej od soboty czekalo na bylejaka okazje az znowu bedzie moglo sobie na Kaczynskiego wjechac. Wjechaliscie, a teraz wyjezdzice na wstecznym bo jak sie okazalo zanim przyszlo pelne info skomentowalo je tysiace osob, a tymczasem to pomysl Dziwisza lub Majchorwskiego.
|
Co innego krytykowanie Kaczyńskiego ,a co innego krytyka pomysłu jego pochówku na Wawelu...
Szkoda tylko,że na Powiązkach tak mało zacne towarzystwo zostało pochowane.Leżeć koło nich to hańba...