orzeu napisał(a):

|
Jeszcze jedno. Olbrzymi wysyp tych negatywnych komentarzy odnosnie Wawelu tylko pokazuje jak wiele sob w Polsce nadal nie potrafi zrozumiec powagi tej chwili i najwyrazniej od soboty czekalo na bylejaka okazje az znowu bedzie moglo sobie na Kaczynskiego wjechac. Wjechaliscie, a teraz wyjezdzice na wstecznym bo jak sie okazalo zanim przyszlo pelne info skomentowalo je tysiace osob, a tymczasem to pomysl Dziwisza lub Majchorwskiego.
|
Nie jest to pomysl Majchrowskiego, przed chwila slyszalem z nim wywiad w radio. Nie jest to tez pomysl Dziwisza. Dziwisz decyduje czy tak sie stanie czy nie , ale nie byl pomyslodawcą!!!!
A ta cala szopka z naszym prezydentem jest nie do zniesienia. Wszyscy sie zachowuja tak jakby w tym samolocie leciala tylko para prezydencka, a tam lecialo jeszcze prawie sto innych osob i ich strata nie jest wcale mniejsza a moze i wieksza dla polski niz konczacy swoja kadencje prezydent!