Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6738
Stary 13.04.2010, 15:20
Ar222 napisał(a):Wyświetl post
Twoja wypowiedź brzmi tak, jakby od nas co najmniej 30 jechało. Nawet jeśli od nich jedzie 0, to od nas pojedzie najwyżej ze 2 więcej
Czytam raz, drugi raz i ... chyba niezbyt się rozumiemy
Dla jasności - przedstaw swoje stanowisko.
Odpowiedz cytując