Ar222 napisał(a):

Twoja wypowiedź brzmi tak, jakby od nas co najmniej 30 jechało. Nawet jeśli od nich jedzie 0, to od nas pojedzie najwyżej ze 2 więcej
|
Czytam raz, drugi raz i ... chyba niezbyt się rozumiemy

Dla jasności - przedstaw swoje stanowisko.