Wyświetl pojedynczy post
fond
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5140
Stary 13.04.2010, 15:18
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Poza tym : na pytanie czemu Prezydent Kaczyński miałby byc na Wawelu- odpowiadam jeszcze raz: bo był PREZYDENTEM POLSKI- pierwszą osobą w kraju , KTÓRĄ WYBRAŁA WIĘKSZOŚĆ NARODU.
Kapewu?Prościej się chyba nie da tego napisać.
Kapewu. W takim razie Wałęsę i Kwaśniewskiego też chowamy na Wawelu. Byli prezydentami Polski, których wybrała większość narodu.