Arapaho napisał(a):

Poza tym : na pytanie czemu Prezydent Kaczyński miałby byc na Wawelu- odpowiadam jeszcze raz: bo był PREZYDENTEM POLSKI- pierwszą osobą w kraju , KTÓRĄ WYBRAŁA WIĘKSZOŚĆ NARODU.
Kapewu?Prościej się chyba nie da tego napisać.
|
Kapewu. W takim razie Wałęsę i Kwaśniewskiego też chowamy na Wawelu. Byli prezydentami Polski, których wybrała większość narodu.