|
Link jest aktywny tylko uciekło "l" na końcu.
Takie głosy się pojawiały nie tylko w tej rozmowie z Rogerem, ale już wcześniej o tym czytałem. Zresztą Kaczyński miał świetną pamięć i potrafił przemawiać np. 1 godzinę bez żadnej kartki (spróbuj przemawiać bez kartki 10 minut, zapewniam że to bardzo trudne).
Jeśli chodzi o królów na Wawelu - pochowano tam też tych gorszych, np. Michał Korybut Wiśniowiecki, ale także Wazowie np. Jan II Kazimierz, (od imienia “Ioannes Casimirus Rex” mówiono o nim “Initium Calamitatis Regni” – początek nieszczęść królestwa. - za wiki).
Po drugie, Twoje odczucia co do przymiotów Kaczyńskiego nie pokrywają się z moimi. Po trzecie, chociaż szanse na reelekcję nie były duże, to absolutnie nie zgadzam się z twierdzeniem, że był ich pozbawiony. Jeśli sądzisz, że na podstawie sondaży jesteś w stanie to ocenić, to gratuluję, żyjesz w kraju gdzie rządzi Prezydent Tusk i premier z Krakowa.
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa
|