Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5130
Stary 13.04.2010, 15:01
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Rozwin to bo jak na razie to najwyrazniej nie dotarlo do ciebie to co od paru dni tutaj ludzie pisza ze jego wizerunek byl falszywy.
Czekam na "pewne przymioty" i "ocene" (musze dodawac ze obiektywna i nie twoja tylko historykow/politologow?).
Dzisiaj słuchałem wypowiedzi jednego dziennikarza w radio ,który powiedział ,że dostał swego czasu informację od Sławomira Skrzypka , który był na tym forum ekonomicznym w Davos. Media w Polsce obśmiały oczywiście Kaczyńskiego o byle co. Ale okazało się ,że prawda o wystąpieniu panelowym Kaczyńskiego była zupełnie inna. Skrzypek miał bardzo trudny start w NBP i wielu zarzucało mu brak kompetencji. To zaznaczam dla oponentów. Wracając ad rem. Po wystąpieniu Kaczyńskiego , bez kartki , pełnego danych statystycznych , w języku angielskim prawdopodobnie. Prezydenci innych państw , urzędnicy podchodzili do szefa NBP i mówili ,że facet który jest waszym prezydentem jest niesamowity... Albo ten wykład który dał w Izraelu .... Ludzie słuchali go z otwartymi ustami... Dlaczego dopiero teraz dowiadujemy się o takich rzeczach z mediów ,które wcześniej o tym milczały... Albo sprawa Gruzji ... Pewnie że Sakaszwili troszkę przykozaczył i dał pretekst sowietom do bitki ale gdyby Kaczyński nie zmobilizował głów państw (Litwa, Ukraina) i nie poleciał do Tibilisi i czekał aż Sarkozy spije kawę z Medwiediewem to sowieci zajęliby całą Gruzję bez oglądania się na USA... Które przecież wojny z Rosją by o Gruzję nie zaczęły..
Ostatnio edytowane przez Bronex : 13.04.2010 o godz. 15:05.