Wasiu napisał(a):

|
Ale zaloba nie moze przyslonic obiektywnego spojrzenia na sprawe. W czasie swojego zycia, Kaczynski, zrobil duzo dobrego, to fakt, ale jest wiele innych osob, ktore zrobily wiecej od niego, a o takiej opcji jak pochowek na Wawelu nikt sie nawet nie zajaknie. Byly prezydent byl kontrowersyjny i tego rowniez nie da sie ukryc. Moim zdaniem mial wiecej przeciwnikow niz zwolennikow. A argument ze nalezy sie za smierc w katastrofie jest denny. W takim razie, zaszalejmy i pochowajmy wszystkie 96 ofiar.
|
Przecież napisałem, że jestem przeciwny temu pomysłowi. Chodziło mi o to, że użyłeś w poście przezwiska.