pzkwr napisał(a):

|
Moment, moment... Prezydent Kaczyski, jeśli już, choćby ze względu na tragedię, która się wydarzyła. Dlal mnie pomysł pochówku na Wawelu jest bardzo zły, ale zachowajmy odpowiednią formę tej dyskusji. Przypominam, że mamy żalobę narodowa.
|
Ale zaloba nie moze przyslonic obiektywnego spojrzenia na sprawe. W czasie swojego zycia, Kaczynski, zrobil duzo dobrego, to fakt, ale jest wiele innych osob, ktore zrobily wiecej od niego, a o takiej opcji jak pochowek na Wawelu nikt sie nawet nie zajaknie. Byly prezydent byl kontrowersyjny i tego rowniez nie da sie ukryc. Moim zdaniem mial wiecej przeciwnikow niz zwolennikow. A argument ze nalezy sie za smierc w katastrofie jest denny. W takim razie, zaszalejmy i pochowajmy wszystkie 96 ofiar.