Wyświetl pojedynczy post
LoRd
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Kraków - Oświecenia ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5123
Stary 13.04.2010, 14:46
Czy ktoś tu jeszcze potrafi samodzielnie myśleć ? Wawel nie jest tylko krakowski ale polski. To, że nic dobrego o Prezydencje RP nie usłyszeliście to nie znaczy, że nic dobrego nie zrobił. Pora szukać informacji gdzie indziej. Skoro waszym zdaniem Prezydent RP był zaściankowy i zacofany bo tak wam powiedzieli to gdzie wy dziś jesteście uzurpując sobie prawo do wszystkiego i nie dając miejsca w przestrzeni publicznej innym poglądom ? rzekomo propozycja pochówku wyszła od przedstawicieli rządu. Nikomu nie przyszło na myśl, że skoro mają odwagę bezpośrednio po tragedii wpuścić swoich do pałacu żeby materiały WSI wymiatać jeszcze w sobotę, że skoro od razu próbują się do IPNu wepchnąć każdą możliwą szczeliną to i puszczenie takiej propozycji nie wzięło się z nikąd. Jakbyście nie wiedzieli co teraz trzeba zrobić to podpowiem. Trzeba chwilę pomyśleć.
Ostatnio edytowane przez LoRd : 13.04.2010 o godz. 14:56.
-> Prawda jest jak du*a, każdy ma swoją ...