Konrad. napisał(a):

|
A z jakiej to racji, Wisła ma grać bez Kirma, a Legia bez Muchy? Może w Lechu niech nie gra Lewandowski?
|
Trudno.
Jakoś w Anglii nie płaczą jak im ROK W ROK w styczniu zabierają kontenery murzynów na PNA... W innych ligach też. Grają inni.
Odwrócę - dlaczego mamy zabronić Słoweńcom posiadania do swojej dyspozycji Kirma w tym samym czasie jak 20 innych kopaczy?
Sprawa prosta - albo puszczamy kadrowiczów, albo gramy teraz wszyscy co trzy dni (jak większość cywilizowanych lig) i kończymy wcześnie. U innyh sie da, u nas te pożal się Boże 13 kolejek tez moznaby upchnąć trochę "ciaśniej"... A my się z 13 meczami nie możemy wyrobić od końca lutego do połwoy maja ...
