Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6734
Stary 13.04.2010, 14:38
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
A z jakiej to racji, Wisła ma grać bez Kirma, a Legia bez Muchy? Może w Lechu niech nie gra Lewandowski?
Trudno.
Jakoś w Anglii nie płaczą jak im ROK W ROK w styczniu zabierają kontenery murzynów na PNA... W innych ligach też. Grają inni.

Odwrócę - dlaczego mamy zabronić Słoweńcom posiadania do swojej dyspozycji Kirma w tym samym czasie jak 20 innych kopaczy?

Sprawa prosta - albo puszczamy kadrowiczów, albo gramy teraz wszyscy co trzy dni (jak większość cywilizowanych lig) i kończymy wcześnie. U innyh sie da, u nas te pożal się Boże 13 kolejek tez moznaby upchnąć trochę "ciaśniej"... A my się z 13 meczami nie możemy wyrobić od końca lutego do połwoy maja ...
Ostatnio edytowane przez felipe : 13.04.2010 o godz. 14:40.
Odpowiedz cytując