|
Powiedzmy sobie szczerze dwie rzeczy:
1 )gdyby zginął Tusk-czego mu życzył w homilii patafian przemyski to ta część, która teraz chcę nam wcisnąć legendę o wielkim polaku Lechu Kaczyńskim pisała by to samo co my teraz. Jednym słowem co do Wawelu i pochówku : żenada
2) nazwanie stadionu im.Lecha Kaczyńskiego to wręcz komiczne w sytuacji, gdy nie znał ani jednego piłkarza. Rozumiem, że należało wsadzić Kazia Góskiego do samolotu i go "skatastrofować", aby człowiek legenda polskiej piłki,który poświęcił dla futbolu wszystko, zasłużyl w końcu na nazwanie jego imieniem przyszłej Mekki polskiego futbolu
|