Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5113
Stary 13.04.2010, 14:29
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Wyjdzie ,że to inicjatywa wyszła od kogoś innego i będzie co niektórym głupio,albo i nie. A jesli już tak rozpatrujemy to z jakiej paki Piłsudski lezy na Waweliu?W dowód uznania za zachmach stanu czy za Bereze Kartuską?
Przegapiłeś 1 wojnę światową i bolszewicką

A co do Prezydenta i Wawelu...niestety trąci to niezłą szopką.
94 - Allah Akbar!!