Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6732
Stary 13.04.2010, 14:28
Wiślak178 napisał(a):Wyświetl post
A ilu zawodników z Ekstraklasy bierze w nich udział? Na głowny skład w swojej reprezentacji mają szanse chyba tylko Kirm i Mucha to się ich najwyżej zwolni.
A z jakiej to racji, Wisła ma grać bez Kirma, a Legia bez Muchy? Może w Lechu niech nie gra Lewandowski?
Ddf
Odpowiedz cytując