Wiślak178 napisał(a):

|
A ilu zawodników z Ekstraklasy bierze w nich udział? Na głowny skład w swojej reprezentacji mają szanse chyba tylko Kirm i Mucha to się ich najwyżej zwolni.
|
A z jakiej to racji, Wisła ma grać bez Kirma, a Legia bez Muchy? Może w Lechu niech nie gra Lewandowski?