Wyświetl pojedynczy post
Illargui
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5110
Stary 13.04.2010, 14:28
A ja mam taką refleksję, że niestety tak to u nas w Polsce jest, że i w krytyce i w uwielbieniu umiaru nie mamy.
Dla mnie osobiście decyzja niezrozumiała z wielu względów.

Najrozsądniejszym wydawał się pochówek Na Powązkach, m.in. dlatego, że umożliwiał wszystkim chcącym odwiedzić grób prezydenta na swobodny dostęp.