|
A ja mam taką refleksję, że niestety tak to u nas w Polsce jest, że i w krytyce i w uwielbieniu umiaru nie mamy.
Dla mnie osobiście decyzja niezrozumiała z wielu względów.
Najrozsądniejszym wydawał się pochówek Na Powązkach, m.in. dlatego, że umożliwiał wszystkim chcącym odwiedzić grób prezydenta na swobodny dostęp.
|