Wyświetl pojedynczy post
Sędzia
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5109
Stary 13.04.2010, 14:27
Wszyscy piszą że Wawel to miejsce pochówku królów, i że to nie "ta liga' itp., miejsce "najwybitniejszych ludzi".

I naprawdę nikt z Was z historii nie pamięta, że większość naszych królów była zwyczajnie beznadziejna, mało rozumna itp itd., a w szczególności nie była wcale wybitna.
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa