joshi napisał(a):

|
to byłby żart historii gdyby kiedyś obok siebie leżeli Wałęsa, Kwaśniewski, Kaczyński...
|
żartem historii jest sam fakt ich miejsca śmierci..
Co do miejsca spoczynku..
Widze że nasz były prezydent i po śmierci dzieli rodaków...
kolejny pewnie żart historii...
A Wawel powinien łączyć.. i takie moje zdanie.