Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5100
Stary 13.04.2010, 14:15
Również moim zdaniem przesadzili z tym Wawelem. Rozumiem, straszna tragedia, nieszczęście ale Wawel nie powinien być "nagrodą pocieszenia"(wiem, brzmi nie za dobrze) bo to miejsce najwybitniejszych naszych ludzi. Jest jeszcze wiele godnych miejsc do pochowania Prezydenta.
Ale my tu nie mamy za dużo gadania, zobaczymy jaka będzie ostateczna decyzja.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.