mr_kwolf napisał(a):

|
A jak ostatnie dwie kolejki są rozgrywane w tym samym momencie to jakoś są w stanie ogarnąć to wszystko więc to na pewno nie jest problemem.
|
Zgoda, ale wtedy na stadionach jest po jednej kamerze, prócz meczów "wiodących" odpowiednio okamerowanych, a umowa z ekstraklasą i Orange, obliguje C+ do transmisji wszystkich meczów. Kiedyś mówiono że stacja ma tylko 2 wozy transmisyjne do przeprowadzania pełnych relacji. Chyba że coś się zmieniło.