MłodyFCB napisał(a):

|
Ja mam pytanie jak będzie z biletami na Lecha,skoro mecz będzie przełożony na pewno ? sprzedaż też będzie przełożona ?
|
Poczekajmy do godzin wieczornych bo wtedy będzie wiadomo kiedy/ o której zagramy z Lechem to za pewne wtedy też pokaże się informacja o biletach.