|
Ja liczyłem , że dzięki(głupie słowo w tym kontekście) tej tragedii , chociaż większa część społeczeństwa zrozumie , że nie należy polityków oceniać przez pryzmat wzrostu , czy wady wymowy. Że szczególny szacunek należy się Prezydentowi(kimkolwiek by on nie był) z powodu wagi i powagi pełnionej przez niego funkcji.
Niestety według mnie ta decyzja przekreśla te nadzieje.
Z dołów już płyną głosy o niesmaku , szopce itd itp a nawet jeżeli media i reszta wytrzymają do dnia pogrzebu , to później i tak się zacznie.
Ostatnio edytowane przez Mareq : 13.04.2010 o godz. 13:38.
|