|
grzechu1991 połowa sejmu i senatu to ludzie którzy walczyli o wolną Polskę, a do tego można dodać jeszcze setki jeśli nie tysiące, które tworzyło Solidarność działały w KOR i innych organizacjach antykomunistycznych. Siedzieli w więzieniach, tracili pracę, byli szykanowani i prześladowani. Taka jest historia naszego kraju. Kaczyński w tym temacie nie był jakiś wyjątkow na skalę Polski. Wieć to nie jest najlepszy argument.
|