|
arth_ur zgadzam się z Tobą w 100%, uważam że to co teraz się dzieje, jest po prostu symbolem naszych czasów. Medialne show gdzie ludzie zamiast w skupieniu to komórkami i aparatami oddają hołd zmarłym, gdzie zakłamani dziennikarze nagle na potrzeby chwili stali się delikatni i wrażliwi.
Dla mnie również Lech Kaczyński był nijakim prezydentem, którego na dodatek nie darzyłem sympatią. Nie mogę się też nigdzie dopatrzeć tego o czym piszą tutaj niektórzy czyli jego wielkości. Szacunek mu się należy tak jak każdej innej osobie z tych tragicznie zmarłych 96.
Ostatnio edytowane przez joshi : 13.04.2010 o godz. 13:27.
|