Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5414
Stary 13.04.2010, 12:25
No Garguła by się przydał, bo nie jest to kopacz, tylko gracz myślący, starający się grac kombinacyjnie.
Po tak długiej kontuzji będzie mu ciężko wrócić szybko do gry. Dlatego dużo bym sobie po tym powrocie nie obiecywał. Może w następnym sezonie.
..
Odpowiedz cytując