|
No Garguła by się przydał, bo nie jest to kopacz, tylko gracz myślący, starający się grac kombinacyjnie.
Po tak długiej kontuzji będzie mu ciężko wrócić szybko do gry. Dlatego dużo bym sobie po tym powrocie nie obiecywał. Może w następnym sezonie.
. .
|