Wyświetl pojedynczy post
ardianek
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: POLSKA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5413
Stary 13.04.2010, 12:13
spytalem, bo tak jak kolega wyzej napisal, od wczoraj Gargula mial trenowac z cala druzyna na pelnych obrotach. Nie ma nigdzie o tym zadnej informacji, ale moze to byc spowodowane ostatnia sytuacja w Polsce i faktem ze nie to jest przeciez teraz najwazniejsze, niemniej jednak chcialbym wiedziec czy ten zawodnik jest juz do dyspozycji trenera. Ktos moze byl na treningu? orietnuje sie? Mecz z Amica znow zostanie najprawdopodobniej przelozony, moze jak juz do niego dojdzie druzyna bedzie wyladala lepiej, bo Kasperczak bedzie mial prawie 2 tygodnie na spokojne treningi? Oby.
Jazda, Jazda, Jazda - BIAŁA GWIAZDA!!!!
Odpowiedz cytując