Wyświetl pojedynczy post
matssman
Junior Member
 
Od: 02.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5062
Stary 13.04.2010, 12:11
Ludzie jest jeszcze żałoba nie kłóćmy się.
Jedno jest pewne Nasz Prezydent powinien zostać pochowany z najwyższymi możliwymi honorami. To byl czlowiek jedyny w swoim rodzaju, juz chyba nigdy nie bedziemy mieli takiego uczciwego, kochajacego swoj kraj Prezydenta.....

http://www.youtube.com/watch?v=_WS-sU5r5dA

A Wawel to doskonale o historycznym znaczeniu miejsce na pochowek tak wybitnej postaci.
Kazdy kto jest na nie chyba jest jakims "nowokrakowianinem" a nie prawdziwym KRAKOWIANINEM-PATRIOTĄ bo bycie obywatelem tego miasta zobowiazuje!!
Ostatnio edytowane przez matssman : 13.04.2010 o godz. 12:20.