Ludzie jest jeszcze żałoba nie kłóćmy się.
Jedno jest pewne Nasz Prezydent powinien zostać pochowany z najwyższymi możliwymi honorami. To byl czlowiek jedyny w swoim rodzaju, juz chyba nigdy nie bedziemy mieli takiego uczciwego, kochajacego swoj kraj Prezydenta.....
http://www.youtube.com/watch?v=_WS-sU5r5dA
A Wawel to doskonale o historycznym znaczeniu miejsce na pochowek tak wybitnej postaci.
Kazdy kto jest na nie chyba jest jakims "nowokrakowianinem" a nie prawdziwym KRAKOWIANINEM-PATRIOTĄ bo bycie obywatelem tego miasta zobowiazuje!!