|
Dwa wyjścia
Albo przesunąć mecze o jeden dzień , czyli na 19 i 20
Albo ustalić 25 kolejkę na tydzień po planowanym zakończeniu ekstraklasy.
Nasza kadra nie gra na MŚ a poza Muchą i Kirmem , chyba nie ma zawodników , którzy musieli by się udać na zgrupowania a taki mecz ostatniej kolejki z Lechem (np przy równej liczbie pkt) , to by była potężna dawka emocji .
|