sambo napisał(a):

faktycznie gw a rmf fm to straaaaaaaaasszna różnica. I już z identyfikacją z cierpieniem i współczuciem włącza się irytacja wykształciucha
Wystarczy wpisać komendę i dać enter i gra jak w zegarku.
Dobre zaprogramowanie wykształciucha to podstawa
|
wlasnie o takich ludziach jak sambo i bronex pisalem we wczesniejszym poscie.
niestety w RMFie wlasnie potwierdzili - Dziwisz powiedzial, ze tocza sie rozmowy.