Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5057
Stary 13.04.2010, 11:40
sambo napisał(a):Wyświetl post
faktycznie gw a rmf fm to straaaaaaaaasszna różnica. I już z identyfikacją z cierpieniem i współczuciem włącza się irytacja wykształciucha


Wystarczy wpisać komendę i dać enter i gra jak w zegarku.


Dobre zaprogramowanie wykształciucha to podstawa
wlasnie o takich ludziach jak sambo i bronex pisalem we wczesniejszym poscie.

niestety w RMFie wlasnie potwierdzili - Dziwisz powiedzial, ze tocza sie rozmowy.
Ostatnio edytowane przez Coglin : 13.04.2010 o godz. 11:49.
Wisła Kraków