Wyświetl pojedynczy post
Ofsajd
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: ZSŁ/AGH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15512
Stary 13.04.2010, 09:29
dlaczego? wg ekstraklasy.org będzie w niedziele o 17 http://ekstraklasa.org/ekstraklasa.org/0,94698.html , a na oficjalnej pisze że od środy sprzedaż biletów.
Odpowiedz cytując