klusek106 napisał(a):

Panowie wie ktos jak przebiega rezerwacja terminu na prawko na stronie MORD'u ?
Rezerwuje i co ? i kiedy kase wplacam ? kiedy papiery daje etc ?
|
Rezerwujesz termin. Idziesz do MORD'u i w kasie płacisz za egzamin. Podchodzisz bez kolejki do okienka w wyznaczonej godzinie i wtedy dajesz papiery.
Dziewczyna też może odpowiedziesz?
edit: Aha, chodziło o rezerwacje terminu hehe.. To na stronie MORD'u pisze nr konta na który trzeba wysłać hajs, wszystko jest dokładnie napisane, zawsze można zadzwonić do ośrodka i Ci wytłumaczą.