Wyświetl pojedynczy post
Endorfinka
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15509
Stary 13.04.2010, 08:55
klusek106 napisał(a):Wyświetl post
Panowie wie ktos jak przebiega rezerwacja terminu na prawko na stronie MORD'u ?
Rezerwuje i co ? i kiedy kase wplacam ? kiedy papiery daje etc ?
Rezerwujesz termin. Idziesz do MORD'u i w kasie płacisz za egzamin. Podchodzisz bez kolejki do okienka w wyznaczonej godzinie i wtedy dajesz papiery.
Dziewczyna też może odpowiedziesz?

edit: Aha, chodziło o rezerwacje terminu hehe.. To na stronie MORD'u pisze nr konta na który trzeba wysłać hajs, wszystko jest dokładnie napisane, zawsze można zadzwonić do ośrodka i Ci wytłumaczą.
Ostatnio edytowane przez Endorfinka : 13.04.2010 o godz. 08:57.
Odpowiedz cytując