Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5032
Stary 13.04.2010, 08:30
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Przy trumnie to już dawał radę ale 'tam'...Nigdy nie ukrywałem że J.Kaczyński to dla mnie zdecydowanie negatywna postać polskiej polityki ale ten jego widok w Smoleńsku...zapadnięta twarz, dzikość w jego oczach.Masakra.Do tego ciężko chora matka, jak ta cała polityka przy takiej tragedii staje się mała.
O Jarka to już się aż tak nie martwcie,wiadomo ze to dla niego straszna tragedia,ale on już ma dobrze poukładane w główce co teraz zrobić żeby to wszystko w jakiś sposób dla partii wykorzystać,to cwany lis i pomimo tygodnia żałoby ruszy zapewne z kampanią swojej partii za maksymalnie 2 do 3 tygodni.