Musze przyznac ze widok Jarka Kaczynskiego tam na miejscu lub przy trumnie na lotnisku mogl rozbic najtwardsze serce.
naprawde mocny duchem i cialem czlowiek ,wielki szacunek dla niego.Ktos napisale ze mial wrazenie ze cos powiedzial kleczac pod trumna ,mnie tez sie tak zdawalao ,moze to bylo cos ws stylu "Odpczywaj w pokoju Lechu ja tu jeszce mam misje"
kazdy juz chyba zauwazyl jak dal sie pozrec mediom,sam prezydent czasmi mowil poza kamera do ludzi
"Nie wierzcie mediom"---.....jaki to dzis ma symoliczny wymiar.