|
Tylko mam wrazenie, że ta wizualizacja mocno nie zgadza się z obecnymi planami. Ponoć zewnętrzna elewacja ma zostać taka jak teraz (goły beton), więc nie ma co liczyć na te niebieskie elementy na fasadzie nowych trybun. Z resztą te wsporniki na dachach (nie wiem jak to się fachowo nazywa) na tym zdjęciu wyglądają na betonowe, a tymczasem w rzeczywistości to stal podobna do tej z trynun D i E. Także nie przywiązywałbym większej wagi do tych wizualizacji...
|