Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5022
Stary 12.04.2010, 23:20
swinia napisał(a):Wyświetl post
A o SLD się zapomina
Ja się nie zastanawiałem, ale jak dla mnie tak na szybko to:
PiS: następcą teoretycznie Jarosław Kaczyński, ale może też Zbigniew Ziobro
SLD: Chciałbym za kandydata Aleksandra Kwaśniewskiego, ale nie bardzo wiem kot mógłby zastąpić Szmajdzińskiego. OlejniczakNapieraslki
Kwaśniewski być nie może, ponieważ ma już dwie kadencje za sobą.

Dziś Gowin mówił coś o np. Kleiberze, jako kimś dla PiSu. Przyznam, że nie znam tego człowieka.

Ja nie widzę przeszkód aby PiS wystawił Jarosława Kaczyńskiego, ale z drugiej strony nie sądzę, aby on wyraził na to zgodę, choć szanse, w obecnej sytuacji miałby chyba największe.

W ogóle, coś czuję, że kogokolwiek PiS teraz nie wystawi, to szanse na zwycięstwo tego człowieka są ogromne.

Kogo SLD? Nie mam bladego pojęcia. Może zaś uśmiech do Cimoszewicza? Napieralski i Olejniczak to chyba jednak zbyt młodzi ludzie.