Kwaśniewski być nie może, ponieważ ma już dwie kadencje za sobą.
Dziś Gowin mówił coś o np. Kleiberze, jako kimś dla PiSu. Przyznam, że nie znam tego człowieka.
Ja nie widzę przeszkód aby PiS wystawił Jarosława Kaczyńskiego, ale z drugiej strony nie sądzę, aby on wyraził na to zgodę, choć szanse, w obecnej sytuacji miałby chyba największe.
W ogóle, coś czuję, że kogokolwiek PiS teraz nie wystawi, to szanse na zwycięstwo tego człowieka są ogromne.
Kogo SLD? Nie mam bladego pojęcia. Może zaś uśmiech do Cimoszewicza? Napieralski i Olejniczak to chyba jednak zbyt młodzi ludzie.