cpc napisał(a):

kogo wystawi PiS do wyborów
|
A o SLD się zapomina

Ja się nie zastanawiałem, ale jak dla mnie tak na szybko to:
PiS: następcą teoretycznie Jarosław Kaczyński, ale może też Zbigniew Ziobro
SLD: Chciałbym za kandydata Aleksandra Kwaśniewskiego, ale nie bardzo wiem kot mógłby zastąpić Szmajdzińskiego. Olejniczak

Napieraslki
