orzeu napisał(a):

Jak macie konta na facebooku to zgloscie te gowna do usuniecia.
Zalozycielom tych grup i paru podobnych przydalby sie solidny w........ Chca byc fajni i "kontrowersyjni" - niech poniosa tego konsekwencje. Znalezc ich nie powinno byc trudno.
Rozumiem (z trudem ale jednak to ogarniam) nie uczestniczyc w zalobie ale po **** sie z tym obnosic?
|
Nauczyli ich nienawiści, dehumanizowali "wrogów" z PiS-u przez ostatnie lata - czego innego można było się spodziewać? Nasz forumowy osiołek dawidex pisał przecież to samo: że to dobrze dla Polski, że teraz kolej na brata...
Część z nich zauważyła pewnie obłudę mediów i zinterpretowała to w ten właśnie sposób. Alternatywą byłoby uznanie, że przez te wszystkie lata dali wodzić się za nos.