|
orzeu
zawsze się takie osoby znajdą
przypomniał mi się tekst z "na wspólnej"(nie oglądam wydziałem zajawkę ;P ) gdzie młody chlopak namawiał swoją dziewczynę do życia w skłocie, do porzucenia "złego systemu", z tego wywiązała się dyskusja między jej ojcem a chłopakiem
Ojciec: "a wy tam prąd macie?"
chłopak:"-tak, mamy"
O: "jak to tak, od systemu bierzecie?"
;P
|