Wyświetl pojedynczy post
Kurt
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Wisła Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15504
Stary 12.04.2010, 21:24
Cytat:
Witam.

Może ktoś tu podróżuje, podróżował z Krakowa do Warszawy pociągiem InterREGIO?
Dodam, że najprawdopodobniej będzie to sobota rano, 6:20.
Pytania z tym związane: jak jest z opóźnieniami i samą podróżą?
Pociągiem jechałem ostatnio z 10 lat temu, a bardzo mi akurat zależy na tym.

Zastanawiam się też nad Ekspress InterCity.
Podróżowałem parę razy InterRegio i to zależy, przed wprowadzeniem TLK było to uciążliwe bo pociągi były bardzo pełne. Ostatnio jadąc o 18 w piątek więc w terminie obleganym miałem spokojnie swoje miejsce i nikt koło mnie nie siedział ani obok ani na przeciwko. Komfort podróży duży mniejszy niż w expresach ponieważ zazwyczaj jeździ skład zrobiony z takich zwykłych pociągów osobowych, które nie są przystosowane do prędkości 130km/h dlatego troche trzęsie. Raz jechałem takim dwupoziomowym to komfort porównywalny jak IC. Jeżeli interesuje Cię cena to w porównaniu do Expressu IC masz dużą różnicę. Co do punktualności raz miałem opóźnienie 15 minut. Innym znowuż razem pociąg na stację Warszawa Zachodnia przyjechał o 10 minut za wcześnie i musiał tam czekać. Sprawdź sobie przede wszystkim Tanie Linie Kolejowe bo za bilet Fioletowy płaci się 35zł za normalny i 22zł za ulgowy. A też mają jakiś pociąg poranny.

Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz!
Tylko Wisła!

Odpowiedz cytując