DrewniaQ napisał(a):

Witam.
Może ktoś tu podróżuje, podróżował z Krakowa do Warszawy pociągiem InterREGIO?
Dodam, że najprawdopodobniej będzie to sobota rano, 6:20.
Pytania z tym związane: jak jest z opóźnieniami i samą podróżą?
Pociągiem jechałem ostatnio z 10 lat temu, a bardzo mi akurat zależy na tym.
Zastanawiam się też nad Ekspress InterCity.
Pozdrawiam
|
jechałem jakies 2 miesiace temu expressem chyba to byla 7 rano. tuz przed 10 juz na miejscu wysiadalem wiec calkiem szybko. zadnych opóźnień nie bylo. podróż bardzo milo dostajesz gazetke i zanim skonczysz czytac jestes w wawie. jedyny minus to cena biletu za ulgowy zaplacilem cos kolo 60 zeta w jedna strone.