Wyświetl pojedynczy post
wiślak 86
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15503
Stary 12.04.2010, 21:11
DrewniaQ napisał(a):Wyświetl post
Witam.

Może ktoś tu podróżuje, podróżował z Krakowa do Warszawy pociągiem InterREGIO?
Dodam, że najprawdopodobniej będzie to sobota rano, 6:20.
Pytania z tym związane: jak jest z opóźnieniami i samą podróżą?
Pociągiem jechałem ostatnio z 10 lat temu, a bardzo mi akurat zależy na tym.

Zastanawiam się też nad Ekspress InterCity.

Pozdrawiam


jechałem jakies 2 miesiace temu expressem chyba to byla 7 rano. tuz przed 10 juz na miejscu wysiadalem wiec calkiem szybko. zadnych opóźnień nie bylo. podróż bardzo milo dostajesz gazetke i zanim skonczysz czytac jestes w wawie. jedyny minus to cena biletu za ulgowy zaplacilem cos kolo 60 zeta w jedna strone.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując