Temat
:
Pytania do moderatorów i bieżące działania!
Wyświetl pojedynczy post
Lewy88
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: WMG
Offline
#
1816
12.04.2010, 20:58
Mam nadzieje, że dobry temat wybrałem. Prosiłbym o zmianę nicku na LWMG. Z góry wielkie dzięki.
Freie Stadt Danzig
Lewy88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lewy88
Znajdź inne posty napisane przez Lewy88