mlody_ale_wierny napisał(a):

|
czy dalej można je nabywać ile obecnie kosztują i na które mecze na nie wejde(wszystkie?) i czy będzie jakaś zniżka na LM
|
Za oficjalną stroną Wisły:
Cytat:
|
od 24 do 27 marca karnety kosztować będą 90 zł na sektory 1 i 4 oraz 60 zł na sektory 2 i 3 - po tym terminie sprzedaż karnetów nie będzie kontynuowana
|
Jeżeli mówimy tu o zniżce na Ligę Mistrzów to już raczej na nowy karnet, przynajmniej tak mi się wydaje.
Nie pamiętam jak jest z PP.